Porady i zamówienie: 221047608

Jeszcze trochę cierpliwości i będzie można skorzystać z akcji Obrazy na szkle VS Obrazy olejne od 18 czerwca 2021

Tymczasem zobacz trwające Wyprzedaże Błyskawiczne : Zobacz nasze Wyprzedaże Błyskawiczne

Obrazy na szkle i obrazy olejne od zawsze ze sobą konkurowały.

 
Z jednej strony mamy obrazy na szkle akrylowym: Nowoczesne, wyrafinowane i błyszczące obrazy na szkle akrylowym posiadają sztukę ozdabiania ścian i przyciągania wszystkich oczu! Obrazy pod szkłem akrylowym charakteryzują się ekstremalnym blaskiem, żywymi kolorami i zwiększoną głębią wizualną. Błyszcząca powierzchnia szkła akrylowego sprawia, że ​​kolory są jeszcze bardziej intensywne i uwydatniają szczegóły. Szkło akrylowe wygląda bardzo podobnie do zwykłego szkła, ale ma również tę zaletę, że jest bardziej odporne na uderzenia i nie zabarwia się na zielono. Cienki materiał jest odporny na promieniowanie UV i wilgoć, dlatego idealnie nadaje się do wnętrz i na zewnątrz.
Z drugiej strony obrazy olejne: aby uzyskać niedrogą dekorację ścienną z najlepszym efektem, daj się oczarować jednemu z naszych obrazów olejnych. Znajdzie się coś dla każdego gustu i każdego stylu: współczesnego, designerskiego, abstrakcyjnego, miejskiego lub etnicznego, wybierz preferowany obraz olejny! Zaaranżowane na ścianie nasze obrazy olejne będą pasować do każdego stylu wnętrza! Niezależnie od tego, czy chcesz, aby duży, mały czy średni obraz olejny urozmaicił Twoją dekorację ścienną, w naszym asortymencie znajdziesz to, czego szukasz.

Odkryj naszą selekcję wysokiej jakości obrazów na szkle akrylowym i obrazów olejnych po obniżonych cenach bez zbędnych ceregieli. Wybierz swój ulubiony model na Vente-Unique!

Odkryj teraz

Bezkonkurencyjne lato
Astro Dekoracje - Bliźnięta
Promocje na sofy i fotele
Promocje materace & stelaże

Lider w sprzedaży mebli online

Twoje gwarancje

Vente-unique.pl, założona w 2005 roku, jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu od kwietnia 2018 roku - kod ALVU - Tel: 221047608
Rue Jacquard - 93315 le Pré Saint Gervais - Francja